Раководството на Манчестер Јунајтед ги зголеми претензиите за Пол Погба, пишува „Марка“ во денешното издание.

Според шпанскиот весник, „црвените ѓаволи“ инсистираат за 200 милиони евра, за да го ослободат од обврските светскиот шампион.

Од „Сантијаго Бернабеу“ ја сметаат цената за лудило и надвор од рамки на нормалното под сегашните услови.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...