Риалити ѕвездата Клое Кардашијан, вчера се породи предвреме откако пред само неколку дена во јавноста беа објавени снимки од нејзиниот партнер Тристан Томпсон кој ја изневерувал.

Како што соопшуваат медиумите, откако ги видела снимките од Тристан и шанкерката Лани Блер (28), Клое многу се вознемирила што довело до предвремено породување.

И покрај скандалот, кошаркарот присуствувал на раѓањето на нивната ќерка.

 

Loading...

Shpërndaj me