Познатиот шведски фудбалер, Златан Ибрахимовиќ во јануари ќе се врати во Интер, како замена за повредениот Алексис Санчез, пренесуваат италијанските медиуми.

Како што се наведува, Ибрахимовиќ е идеална замена за Чилеанецот кој ќе паузира најмалку три месеци.

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...