Премиерот Заев го коментираше и развојот на последните настани околу случајот „Рекет“. Вчера дел од интернет медиумите објавија материјали каде се тврдеше дека самиот Заев и други официјални лица се поврзани со аферата. Заев за тоа тврди дека е лажна вест.

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...