Белгискиот напаѓач Ромелу Лукако допатува во Милано за да го финишира трансферот во Интер од Манчестер Јунајтед.

На аеродромот е пречекан од околу 500 навивачи на „нероазурите“ кои го поздравија неговото доаѓање и ги покажаа високите очекувања од него.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...