Поренашен модел за изданието на Плејбој на руски јазик, Вивиен Чене, е придружничката со која екс-премиерот Груевски е фотографиран на бизнис забава во Будимпешта.

Жената која привлече внимание и лавина коментари по професија е економистка, но е позната како инфлуенсерка и модел фриленсер, која има над 35.000 следачи и постојано објавува професионални фотографии од неа, но и рекламира производи.

Освен Груевски, со неа се сликани и останати гости поканети на бизнис забавата.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...