Актерот Вил Ферел, бил пренесен во болница откако имал сообраќајна несреќа.

Извори за ТМЗ велат дека возилото се превртело откако во него удрил друг автомобил. Заедно со Ферел патувалe уште двајца.

Актерот не претпрел сериозни повреди и е пуштен на домашно лекување.

 

Loading...

Shpërndaj me