Премиерот Зоран Заев денеска по приемот за годишнатата од Рамковниот договор даде изјава дека немало за дозволи неколку криминалци, еден суетен новинар и еден, како што рече, педер, да ја бутнеле Владата.

Ќе се бориме до крај затоа што секој што се инволвирал секако ќе носи одговорност – рече Заев.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...