Skuadra kosovare e Ferizajit, sot mundi skuadrën e Ligës së Parë të Maqedonisë, Renovën me 4-0. Në një takim ku dy trajnerët e skuadrave fillimish sollën formacionet e para dhe në vazhdim edhe ato të pankinës, rezultoi me fitore bindëse të skuadrës kosovare. Vendasit kontrolluan më mirë takimin , ndërsa Shala dhe Asani realizuan golat në pjesën e parë. Në vazhdim Gashi dhe Ramadani vulosën fitoren e Ferizajit.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...