Gianluigi Donnarumma edhe më parë ka shprehur dëshiron të qëndroj tek klubi rosoner.

Edhe pse 20 vjeçari është duke u kërkuar me ngulm nga PSG, drejtuesit rosoner nuk e kanë ndërmend ta lënë të lirë.

PSG kishte ofruar 20 milionë euro dhe Alphonse Areloa, por duket se kjo ofertë është refuzuar nga Milani.

Milan kërkon 50 milionë euro për të, dhe kjo shumë duket vështirë e paguar nga drejtuesit parisien.

Ata mund të rikthehn tek Donnarumma nëse e shesin Neymarin këtë verë.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...