Futbollisti më i mirë i Barcelonës, Lionel Messi, shkakton emocione kudo që paraqitet dhe e njëjta ishte edhe në Mançester, pas triumfit të Barcelonës ndaj Junajtedit me 1-0. Në qendër të vëmendjes ishte mamaja e Lukakus, e cila u takua me sulmuesin argjentinas. Reaksioni i mama-s së Lukakus ishte mjaft emocionuese edhe pse i biri i saj dhe Junajted pësuan disfatë në “Old Traford”.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...