Geti dhe Marina tash e sa ditë po pushojnë në Las Vegas.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi së fundi u ndalën në Beverly Hills, ku u mbajt ceremonia e “Golden Globe Awards”.

Natyrisht, që në këtë ceremoni ku u ndanë çmimet e kinematografisë, ishin të pranishëm emrat më të njohur nga kjo fushë.

Çifti Marina dhe Geti shikuan nga afër ngjarjen që u zhvillua në Kaliforni, madje patën rastin të takonin nga afër edhe disa aktorë të njohur.

Bëhet fjalë për Hugh Grant, Glenn Close dhe shumë emra të njohur.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...