Liga e Kampionëve ka mbyllur turin e parë dhe tashmë gjithçka do të vazhdojë me turin e dytë. Pasi fillimisht rrugëtimi nisi me turin paraeliminator, të zhvilluar në Prishtinë, “Fadil Vokrri”, ku fitues doli Feronikeli, turi i parë pa përplasje interesante, solli edhe eliminimin e tre ekipeve shqiptare si Shkëndija e Tetovës, Partizani i Tiranës dhe Feronikeli i Drenicës.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...