Me siguri të gjithëve ju ka rënë në sy këmisha e Getit në klipin e fundit, kjo për shkak të ngjyrës.

Reperi i cili ka rreth 20 vjet karrierë në muzikë, shpenzoi goxha në veshje për këngën “Malena” – projekt që u bë hit për pak ditë dhe arriti miliona klikime në youtube.

Vetëm këmisha e tij e zezë me ngjyrë të verdhë të çelët kushtoi hiç më pak se 295 euro.

Kjo nuk është çudi pasi Geti shpenzon shumë në veshje dhe këtë e ka dokumentuar shpesh në paraqitjet e tij në klipe./Prive

Loading...

Shpërndaj me

Loading...