Luana Vjollca ka marrë një lajm të mirë sot.

Ajo arriti plot 1.6 milionë ndjekës në Instagram, rrjetin ku ajo është shumë aktive.

Luana hyri në këtë rrjet social për të postuar një fotografi shumë seksi në bikini dhe për t’i njoftuar të gjithë për këtë shifër që ka arritur.

Një puthje ishte emoji që ka vendosur poshtë fotografisë.

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nuk e ka bërë të ditur lokacionin megjithëse është duke punuar për sezonin e ri të “Shiko kush luan”.

View this post on Instagram

1.6 M 💋

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

Loading...

Shpërndaj me

Loading...