Mbrojtësi i Liverpulit, Dejan Lovren raportohet të ketë arritur marrëveshjen me Romën në prag të një transferimi me vlerë 25 milionë euro. Sipas “Sky Sport Italia”, Roma ka gjetur akordin me kampin e Lovren dhe Liverpuli pritet të pranojë ofertën e italianëve. Roma ka propozuar një huazim njëvjeçar me të drejtë blerje 25 milionë euro, e cila kthehet në detyrim nëse lojtarin kryen një numër të caktuar ndeshjesh.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...