Vetëm dy muaj pas ndarjes nga Miley Cyrus duke se Liam Hemsworth ka gjetur dashurinë e re.

Aktori është fotografuar në krahët e një aktoreje australiane.

Liam u pa i kapur për dore ndërsa ecnin rrugës me yllin e Dynasty, Maddison Brown.

29-vjeçari ka vendosur të mos e mbajë të fshehtë romancën e re të nisur.

Duket se Liam dhe 22-vjeçari janë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...