Është publikuar kënga e re e Era Istrefit.

Projekti quhet “Let’s Get Married” ose në shqip “Le të martohemi” dhe është në bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset – burrin e Cardi B.

Ky është vetëm një ndër projektet e shumta ndërkombëtare të Erës që do të vijnë në të ardhmen.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...