Lidhja Demokratike e Kosovës sot do ta mbajë mbledhjen e Kryesisë ku pritet të diskutohet dhe vendoset për çështjen e mandatarit dhe koalicionit parazgjedhor.
Mbledhja pritet të nisë nga ora 11:00 në selinë e LDK-së në Prishtinë.

Kujtojmë se dje (23.08.2019) kjo parti ka mbajtur mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm dhe ka zgjedhur kryesinë e saj.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...