Trajneri i Çellsit, Frenk Lampard është ndarë i kënaqur me paraqitjen e të besuarve të tij në Superkupën e Evropës.

Ishte e qartë për mua se ne ishim skuadra më e fortë. Ne nuk kishim fat dhe nuk patëm fat në finalizimin e aksioneve. Jam krenar me punën e ekipit dhe jam i lumtur. Jam një humbës i tmerrshëm. Edhe duhet të jem. Ne donim ta fitonim këtë lojë. Por ne nuk kishim shumë fat sot. Penaltitë jam fat”, pohoi Lampard.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...