Kylie Jenner dhe Travis Scott festoi mbrëmjen e kaluar ditëlindjen e saj të parë. Moti i keq që përfshiu Amerikën nuk e ndaloi sipërmarrësen që të organizonte një festë për vogëlushen e saj.

E inspiruar nga albumi i bashkëshortit “Astroworld”, Stormi Webster u bë pjesë e një feste gjigante me një performancë live nga Baby Shark dhe emra të njohur përfshirë DJ Khaled.

“Bota e Stormi-t” u quajt festa e vogëlushes që mbushi 1 vjece dhe dukej shumë e lumtur pranë nënës dhe babait.

View this post on Instagram

#stormiworld⛈🌎

A post shared by 🌸 KYLIE KRISTEN JENNER 💅 (@queen_kyliekj) on

View this post on Instagram

i had to go all out for my baby. #StormiWorld

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Loading...

Shpërndaj me

Loading...