Të premten do të hedhet shorti për ndeshjet 1/2 finale të Kupës së Maqedonisë në futboll. Goglat do të vendosin se cilat nga këto katër skuadra Akademia Pandev, Pobeda, Bellasica e Makedonija Gj.P do të përballen mes vete. Ndeshjet e para 1/2 finale janë parashikuar të luhen në mars, ndërsa ato të kthimit në prill të 2019-tës. Nga këto katër skuadra vetëm Makedonija Gj.P dhe Pobeda kanë luajtur në finale dhe kanë fituar kupën.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...