Mbrëmë, Bebe Rexha publikoi një video nga avioni ndërsa po bënte një vallëzim mjaft provokues.

Kaq u desh dhe rrjeti shpërtheu në komente, por duket se njëri nga ta nuk i ka pëlqyer këngëtares me prejardhje shqiptare.

Njëra nga ndjekëset i ka shkruar Bebe Rexhes se ajo po e mbanë famën me b*th.

“Je sforcuar per te mbajt famen me byth”, i shkruan ndjekësja, ndërsa Bebe Rexha nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

“Shko laj gomarin”, ka qenë përgjigja e këngëtares e cila ka marrë shumë komente më pas, duke shtuar faktin se është përgjigjur në gjuhën shqipe.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...