Njëra prej femrave më të komentuara të planetit, Kim Kardashian, duket se nuk është perfekte aq sa ne të gjithë mendojmë. Ajo në përditshmëri nuk duket ndryshe nga të tjerët. Këtë e ka dëshmuar sidomos kohëve të fundit.

Raportohet se ajo po vuan nga një sëmundje e rrallë e lëkurës që shkakton shenja të padëshiruara në lëkurën e fytyrës.

Sëmundja e quajtur “Psoirasis” manifestohet me shfaqjen e disa njollave të kuqe në lëkurë, dhe përveç fytyrës mund të shfaqen edhe në bërryla dhe gjunjë.

Pavarësisht faktit se mund të mos duket bukur, Kim nuk hezitoi që të ndajë me ndjekësit në rrjetet sociale një fotografi të sikletshme, ku shfaqet me simptomat e kësaj sëmundjeje.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...