Ky është Psalm West, fëmija i katërt i Kim Kardashian që deri sot nuk e ka prezantuar para medieve.

Kim Kardashian West, më në fund e prezantoi në 141 milion ndjekësit e saj në Instagram, fëmijën e katërt të saj dhe Kanyes.

View this post on Instagram

Psalm Ye

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...