Ditën e djeshme influencuesja më e madhe e modës dhe make up-it në botë, Kim Kardashian West, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një problem që ajo ka me lëkurën, problem të cilin askush nuk e kishte ditur më parë.

Në një video të publikuar, ajo na tregon se si është lëkura e këmbëve të saj, e depigmentuar dhe me venat që dukeshin qartë.

Ajo gjithashtu ka treguar sekretin e saj për të mbuluar këtë defekt që ka pasur me kohë, si edhe ka vendosur që me këtë produkt t’u vijë në ndihmë shumë personave që vuajnë nga i njëjti problem.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...