Më shumë sesa mamaja, mund të mendonim se ishte motra ajo që Kiara Tito na tregoi në rrjetet sociale. Por mesazhi i moderatores nuk lë vend për dyshime. “Gëzuar ditëlindjen mami“, ka shkruar ajo, duke i uruar kështu të ëmës festën e rëndësishme, e njëkohësisht, duke e prezantuar atë publikisht për herë të parë.

Bjonde me sy të shkruar, e ëma e Kiarës është mjaft simpatike, ndonëse nuk ngjajnë dhe aq shumë bashkë.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...