Kejvina Kthella ka publikuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas.

Duket se kjo këngë për vetëm një javë pas publikimit është shndërruar në një hit veror. Kënga tani ka marrë 6 milionë shikime në Youtube.

Edhe bukuroshja Kthella duket se është një adhuruese e kësaj kënge.

Kejvina Kthella

Vallezimi i Kejvines

Publiée par N’Rm I sur Dimanche 18 août 2019

Loading...

Shpërndaj me

Loading...