21 vjeçarja miliardere dhe pjesë e familjes Kardashijan/Xhener. Në postimin e fundit në Instagram ka tërbuar ndjekësit e sa me fotot e fundit.

Në setin e fundit fotografik që ajo publikoi pothuajse e zhveshur fare siç e ka lindur nëna. Nuk dihet ende nëse ajo ka realizur ende këto fotografi për ndonjë kompani të njohur botërore apo vetëm për qejfi, por ajo shihet qartë që është mbuluar vetëm me një rrjet dhe një sheshir.

View this post on Instagram

Summer Body 🦋

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

just another twin pic walkin through your feed.. 💍

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Loading...

Shpërndaj me

Loading...