Tre skuadrat nga Maqedonia e Veriu, sot mësuan kundërshtarët e raundit të dytë në Ligën Evropa. Akademia Pandev, në rast se eliminon Zrinjskin, do të përballet me holandezët e Utrehtit, ndërsa FC Shkupi në rast të mundi Pjunikun, do të sfidojë Jablonecin e Çekisë. Dhe Makedonija Gjorçe Petrov në rast se kalon Allashkertin e Armenisë, do të përballet me fituesin e përballjes Millsami – Steaua. Sfidat e raundit të dytë do të zhvillohen më 25 korrik dhe 1 gusht.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...