Yllka Kuqi u bë nënë për herë të pare pak javë më parë. Ajo solli në jetë një vajzë fytyrën e së cilës ka preferuar të mos e tregojë ende.

Por ama Yllka zbuloi emrin e saj. Luiza, e ka pagëzuar ajo vajzën. Yllka postoi një fotografi, në të cilën tregon këmbët e vajzës dhe e kujton datën që mbetet e veçantë për të gjithë jetën.

Për ndryshe, “Selfmade Superstar” mban titullin projekti i fundit muzikor nga Yllka Kuqi në bashkëpunim me Baby Brown dhe Cengiz Elmaz, i cili u publikua më 27 shkurt.

 

View this post on Instagram

 

L U I Z A 💖 1 0 . 0 2 . 2 0 2 0 💖 1 M U A J Photo credit @allyphilosoph

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Loading...

Shpërndaj me

Loading...