Nuk është një llotari por një sfidë e hapur se kush do ta marrë stolin e Juventusit pas largimit të Massimiliano Allegrit.

Kandidatët nuk mungojnë. Nga Italia vijnë emra si Mihajlovic, Conte. Nga të huajt, Poçhetino dhe Deshamps, por nuk ka Guardiola.

Sipas rendit alfabetik i pari është Antonio Conte, më pas Didier Deshamps, Filippo Inzaghi, Sinisa Mihajlovic, Mauricio Pochettino e Maurizio Sarri.

Por për asnjërin prej tyre nuk ka zëra as pro as kundra.

Ndaj vështirë ti besohet listës së mësipërme, ndërsa drejtuesit e Juves kërkojnë një trajner me stof që tu japë Champion Leaguen e dëshiruar.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...