Irina Shayk dhe Bradly Cooper para disa ditësh i dhanë fund romancës së tyre 4 vjeçare, romancë nga e cila kanë edhe një vajzë, Lea De Seine.

Mirëpo edhe pse në një situatë të nxehtë në këtë prag ndarje, Irina ka menduar që të rikthejë qetësinë e saj duke udhëtuar me rrethin e saj të ngushtë drejt Islandës.

Nga fotot e postuara në rrjetin e saj Instagram duket se Irina po i shijon këto ditë atje. Burime bëjnë të ditur se në këtë periudhe modelja po mundohet të jetë sa më larg situatës që është krijuar dhe të gjejë pak kohë për të relaksuar veten.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...