Sulmuesi i Borusia Dortmundit, i cili aktualisht është i huazuar te klubi i holandez , Uillem II, ka shënuar një gol fantastik ndaj Fejnordit. Ai është Aleksander Isak dhe cilësohet si “Ibrahimovic i ri”. Sulmuesi nga Suedia ka shënuar një gol spektakolar personal duke kaluar siguruar ekipin e tij fitoren në minutën e 69’ pran rezultatit 3-2 në fushën e Fejnordit.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...