Për çdo sulmues është bekim që të shënojë dy gola në një ndeshje. E veçanta e dy golave të shënuara nga Brajan Smets në Holandë, në përballjen mes Top Oss dhe Jong Ajaks është se golat u shënuan në distancë të shkurtër, brenda 80 sekondave. Storje në vete është goli i dytë, i cili u shënua nga mesi i fushës, duke e bërë një ndër golat më të mirë të shënuar , jashtë vijës së mesit të terrenit. Një natë magjike për sulmuesin e Jong Ajaksit dhe ndoshta konkurues për golin e vitit.

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...