Aktorja turke, Deniz Baysal e cila te ne u bë e njohur me rolin e saj Hazan Çamkëran në serialin “Zonja Fazilet dhe të bijat”, së bashku me të fejuarin e saj Baris Yurtcu njoftuan se do të martohen në muajin shtator.

Çifti tha se duan një ceremoni romantike. Në pyetjen nëse aktroja e njohur ka ndonjë dëshirë specifike, ajo tha se neve si çift na mjafton dashuria për njeri tjetrin dhe se nuk kemi ndonjë kërkesë të veçantë.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...