Eros Grezda shënoi golin e tij të parë me përfaqësuesen e Shqipërisë, në fitoren 2-3, në Antalia ndaj Turqisë. Sulmuesi gjakovar tregoi për Supersport se ky gol i dha një emocion të pamasë, pavarësisht se ishte thjesht një ndeshje miqësore.“Golin ia dedikoj babait tim, që më ka mbështetur dhe është gëzuar shumë që unë u bëra pjesë e përfaqësueses”, tha Grezda.

Shpërndaj me