Mesfushori i Nju Jork Red Bulls, Alejandro Romero Gamarra, me nofkën “Kaku”, e humbi qetësinë në minutat shtesë të ndeshjes kundër Kansas Siti dhe goditi topin me gjithë forcën e mundshme drejt tifozëve, që ishin shumë pranë, sepse në Amerikë stadiumet janë bazuar te modeli anglez, me tribuna afër fushe dhe pa barrikada mbrojtëse.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...