Ledri Vula është një nga reperët më të dashur për publikun shqiptar. Ai ka fansa të shumtë si brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Dy ditë më parë ai ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Prej inatit”. Kënga ritmike është pëlqyer nga të gjithë, por mesa duket më së shumti nga gjyshërit e Ledrit.

Vetë Ledri ka postuar në rrjetin e tij social “Instagram”, një video ku shihent gjyshja dhe gjyshi i tij duke kërcyer me këtë këngë ritmike. Ata përpiqen të imitojë nipin e tij me lëvizjet si reper ndërkohë Ledri duke i filmuar është shkrirë se qeshuri.

“Kur jam i lodhur ose pa humor, ndërroj dhomë dhe qëndroj me dy personat më pozitivë në jetën time. Gjyshërit e mi, gjithmonë të gatshëm për të kërcyer me çdo këngë timen.”- shkruan reperi.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...