Reprezentuesi i Maqedonisë dhe futbollisti aktual i Levantes, Enis Bardhi, sipas kompanisë për lojrat sportive “EA Sports” është një ndër ekzekutuesit më preciz të gjuajtjeve të lira, në lojrat futbollistike të FIFA-s. Sulmuesi i Levantes u ndal në vendin e katërt me precizitet 91 nga maksimumi 100. Para tij janë vetëm Sebastian Xhovinko, Miralem Pjaniç dhe lideri aktual, Lionel Mesi me precizitet 94 nga 100. ndërkohë pas Enis Bardhit janë rreshtuar disa futbollist të mirënjohur si: Pareho, ÇallhanOgllu, Skov dhe Dibala, që janë më pak preciz nga gjuajtjet e lira.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...