Reperi Gjiko dhe moderatorja e njohur Elita Rudi njihen si çifti më romantik i estradës, të cilët asnjëherë nuk kanë hezituar ta shfaqin dashurinë e tyre në publik.

Ata po jetojnë një jetë të lumtur duke e shijuar çdo moment të saj. E pas lindjes së djalit të tyre Zërit, çifti ndihen të kompletuar.

Ndërkohë në këto ditë të nxehta të gushtit Gjiko dhe Elita ia kanë bërë një dhuratë luksoze vetës, për ta shijuar edhe më shumë verën.

Çifti janë bërë pronarë të një jahti luksoz të cilin prej disa javësh Gjiko kishte paralajmëruar  se do e blinte.

Është Elita ajo e cila ka ndarë me ndjekësit në Instastory pamjet nga jahti i tyre i ri, brendësia e të cilit është tepër luksoz dhe komod.

Ata e kanë rregulluar jahtin sipas dëshirë së tyre, e që duket me plotë shije. Një “shtëpi” e dytë kjo për ta!/Kosovarja

Elita Rudi

Publiée par Kosovarja Video sur Mardi 20 août 2019

Elita Rudi

Publiée par Kosovarja Video sur Mardi 20 août 2019

Elita Rudi

Publiée par Kosovarja Video sur Mardi 20 août 2019

Elita Rudi

Publiée par Kosovarja Video sur Mardi 20 août 2019

Loading...

Shpërndaj me

Loading...