Armando Broja ka firmosur kontratën e parë profesionale me skuadrën e Çellsin. Sulmuesi i talentuar shqiptar që pritet të ketë një të ardhme të nditur, ka marrë shpërblimin e parë të madh nga ‘Blutë’ e Londrës. Është Broja që në llogarinë e tij në Instagram ka konfirmuar nënshkrimin e kontratës me Çellsin.

“Shumë i lumtur që kam nënshkruar kontratë profesionale me Çellsin. Faleminderit prindërve dhe familjes time që më kanë përkrahur, pa të cilët nuk do të isha këtu,” ka shkruar Broja, që është edhe pjesë e Shqipërisë U21.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...