Të gjithë ata që dashurojnë serialin “Friends” morën një surprizë shumë të këndshme mbrëmë kur u bë e ditur se seriali do të rikthehet sërish në maj të këtij viti.

Aktorët postuan një fotografi në rrjetet sociale dhe shkruan “Po ndodh…”.

Mezi e prisni, apo?

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...