Të martën nga ora 16:00 dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë – Angli që zhvillohet me 17 nëntor në “Fadil Vokrri”. Kërkesat e mëdha për bileta ka bërë që FFK të ul numrin e biletave që mund të blej një person. Zëvendës sekretari i FFK-së, Arianit Ahmeti në një prononcim për “Indeksonline” ka thënë se një llogari mund të blej vetëm dy bileta. Çmimi i biletave nuk do të ndryshoj nga ndeshjet paraprake, ku do të jenë nga 5, 10, 15, 20 dhe ato VIP 80 euro.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...