Gjiko dhe Elita kanë publikuar në rrjete sociale një video që sjell atmosferën e jashtëzakoshme  festive të fundvitit në familjen e tyre. Në videon me motive dimërore është edhe djali i tyre, Zëri dhe të gjithë së bashku duket se po e shijojnë atmosferën e mrekullueshme poshtë bredhit të zbukuruar.

Ne Instagram Elita publikoi: “Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥ je bota e nanes dhe babit.” – shkruan ajo në videon ku shihen familja të lumtur nën tinguj festiv.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...