Skuadra e Fenerbahçes, në kuadër të raundit të katërt të Ligës së Evropës, sonte në Stamboll me rezultatin 2:0 e ka mundur Anderlehtin. Autor të golave për skuadrën turke ishin Valbuena (71) dhe Frey (74). Në këtë ndeshje për 90 minuta në fushën e lojës ishte shkupjani Elif Elmas.

Loading...

Shpërndaj me