Familja e Cristiano Ronaldos e cila përbehet nga ylli portugez, e fejuara Georgina Rodriguez, 4 fëmijët dhe nëna e CR7-ës Dolores Aveiro, zgjerohet sërish.

Pjesëtari i ri është një mace shumë e çmuar, e quajtur Sphynx. Është me origjinë kanadeze, nuk ka asnjë qime në trup dhe kushton mbi 2.000 euro. Një shumë aspak problematike për sulmuesin e Juventusit, i cili ka vendosur t’i bëjë një dhuratë vetes, me Gerorgina-n që ka zbuluar pjestërin e ri të familjes në Instagram.Mbetet akoma mister emri i kafshës.

Loading...

Shpërndaj me