Lionel Messi dhe ekipi komëtar i Argjentinës po përgatiten për ndeshjet në Copa America në Brazil, në disa video që qarkullojnë në rrjetet sociale, duket kapiteni argjentinas se si me portën e boshatisur gabon vetëm pak metra larg golit e gjuan topin jashtë.

Një ndër faqet më të ndjekura italiane të humorit dhe ironisë mbi futbollin, ka postuar videon me mbishkrim “kur gabon ai, imagjinoni ne…”.

Por, në ndihmë të Messit ka ndërhyrë Erjona Sulejmani, duke e ngushëlluar me fjalinë “i ndodh edhe më të mirëve” me një emoji të shoqëruar.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...