Disa javë më parë këngëtarja e famshme shqiptare Era istrefi, solli një bashkëpunim me një artist rus.

Bëhet fjalë për Eldzhey, një emër i ri në muzikë me suksese të shumta.

Era me reperin rus kanë publikuar këngën e përbashkët me titullin “Sayonara”, ndërsa kënga është e publikuar vetëm në versionin audio dhe pa videoklip.

Dhe kjo këngë po del të jetë në mesin e top 5-së këngëve më të dëgjuara në Rusi.

Këngëtarja Istrefi dhe artisti rus, madje e kanë kaluar me pozicion edhe bashkëpunimin e famshëm të Camila Cabellos me Shawn Mendes “Senorita”, një super hit që po dëgjohet në mbarë botën. /Prive

Loading...

Shpërndaj me

Loading...