“Rruga drejt…” – Përplasje e ashpër midis partive shqiptare për koalicionet parazgjedhore. Të ftuar: Arbër Ademi nga BDI, Blerim Sejdiu nga Lëvizja Besa dhe Elmi Aziri nga ASH-ja.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...